Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Dwie propozycje spodni marki Ozone

2022-09-29
Dwie propozycje spodni marki Ozone

Wygoda na motocyklu jest możliwa tak jak i dobry wygląd. Obecnie producenci odzieży motocyklowej posiadają w swojej ofercie coraz więcej ubrań przypominających te codzienne. Jakiś czas temu pojawiły się trampki motocyklowe, obecnie jest to jeden z najbardziej popularnych typów obuwia. Koszule motocyklowe kiedyś wydawały się nierealne, teraz coraz więcej motocyklistów decyduje się na porządną koszulę z protektorami, wyposażoną w te same protektory co kurtka. Nie inaczej jest z jeansami. Można by pomyśleć, że w tej dziedzinie nie da się więcej wymyślić. Producenci mają w tej kwestii inne zdanie. Co chwile pojawiają się nowe modele, które zaskakują krojem, technologią i detalami. Dziś poznacie dwie propozycje od marki Ozone, które wpisują się w ten trend.

 

Ozone Roxy - 499 zł

Roxy to model o wyższym stanie i kroju Slim Fit. Doskonale dopasowują się do sylwetki, nie krępując jednocześnie ruchów. Wyższy stan zredukuje ryzyko podwiewania przy plecach, zachowuje się niczym pas nerkowy. Wykonane są z elastycznej tkaniny, którą wzmocniono za pomocą wstawek z Kevlaru. W zestawie otrzymujemy certyfikowane protektory poziomu 2 na kolanach, które można wyciągnąć z zewnątrz oraz mamy kieszenie na protektory bioder i kości ogonowej. Spodnie posiadają 5 kieszeni zewnętrznych do przechowywania drobnych przedmiotów. Elastyczne wstawki nad kolanami i na lędźwiach

Dostępne w aż 29 rozmiarach, od 24 do 42, w wersjach z różną długością nogawek.

Ozone Chica - 499 zł

 

Chica to model w stylu legginsów o wyższym stanie. Doskonale dopasowują się do sylwetki, nie krępując jednocześnie ruchów. Wyższy stan zredukuje ryzyko podwiewania przy plecach, zachowuje się niczym pas nerkowy. Wykonane są z elastycznej tkaniny, którą wzmocniono za pomocą włókien aramidowych. W zestawie otrzymujemy certyfikowane protektory kolan poziomu 1, które są wyjątkowo cienkie i lekkie, dlatego są praktycznie niewyczuwalne. Mają one też regulację położenia. Legginsy wyposażono też w kieszenie na protektory bioder i kości ogonowej. Elastyczne wstawki nad kolanami i na lędźwiach kojarzą się z odzieżą sportową, ale nie wpływają na klasyczny wygląd tego modelu, natomiast znacznie zwiększają komfort ruchu.

 

Dostępne w 26 rozmiarach, od 24 do 42, w wersjach z różną długością nogawek.

 

 

 

Polecane

pixel