Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Nowe produkty marki Cardo

2022-01-31
Nowe produkty marki Cardo

Pozostań w kontakcie!

Firma Cardo jest od lat wiodącym producentem urządzeń służących do komunikacji. Wyspecjalizowali się w urządzeniach dedykowanych dla motocyklistów, co pozwala tworzyć interkomy, których funkcje i cechy odpowiadają na wszystkie potrzeby motocyklistów. Wieloletnie doświadczenie w branży owocuje kreowaniem coraz nowszych i lepszych rozwiązań. Obecnie oferta producenta rozszerza się o 4 nowe urządzenia, które razem ze znanym i sprawdzonym modelem Packtalk tworzą kompleksową ofertę urządzeń dla początkujących motocyklistów oraz wymagających jeźdźców. Ideą, jaka przyświecała twórcom nowej kolekcji, była chęć stworzenia urządzeń dla osób, które wymagają czegoś więcej, dlatego stworzono interkomy z pakietem funkcji premium w standardzie.

Sprawdź nowości

Pierwsza nowość to swego rodzaju rewolucja na rynku interkomów. Seria Spirit to nowa linia produktów, które mają wszystkie cechy, które sprawiają, że Cardo jest marką słynącą z najwyższej jakości swoich produktów, a dodatkowo są w zaskakującej cenie. Podstawowy model to wydatek rzędu 459 zł. W tej cenie otrzymujemy najnowszą technologię Bluetooth, która oferuje doskonałą jakość dźwięku. Urządzenie to posiada wszystkie niezbędne funkcje, które pozwolą na swobodną komunikację w trakcie jazdy miejskiej. Możliwość połączenia dwóch kierowców i zasięg 400 m pozwoli na swobodną przejażdżkę z towarzyszem lud towarzyszką podróży.

Wersja Spirit HD oferuje te same cechy, a dodatkowo wyposażono go w cienkie, 40 milimetrowe głośniki o wysokiej jakości dźwięku HD, radio FM a bateria pozwala na 13 godzin rozmów. Cena tego urządzenia to 689 zł, co czyni go bardzo atrakcyjną propozycją.

Seria Freecom

Modele Freecom zostały zaprojektowane od nowa. Każdy element został wykonany specjalnie na potrzeby nowej generacji. Model Freecom 2X to najlepszy interkom średniego zasięgu. Pozwala na połączenie 2 motocyklistów na dystansie 800 metrów. W standardzie otrzymujemy głośniki od firmy JBL, które oferują najwyższą jakość dźwięku. Analogowe pokrętło ułatwia obsługę urządzenia. Użytkownicy z pewnością docenią też funkcję Live Intercom, która automatycznie nawiązuje połączenie w przypadku ewentualnego rozdzielenia. Wodoodporność urządzenia i możliwość przeprowadzania bezprzewodowych aktualizacji to tylko uzupełnienie wyjątkowych cech tego modelu.

Model Freecom 4X ma cechy, które plasują go jako najlepszy na rynku komunikator Bluetooth (chcąc przejść na poziom wyżej, powinnyśmy wybrać model Packtalk, wykorzystujący technologię Mesh). Moduł Bluetooth w tym modelu to generacja 5.2, która gwarantuje niezwykle czysty dźwięk wysokiej jakości, przy połączeniach między użytkownikami. Ten model pozwala na połączenie 4 motocyklistów, którzy mogą komunikować się ze sobą na dystansie aż 1200 metrów.

Każdy z powyższych modeli jest dobrą propozycją dla motocyklistek, które oczekują bezproblemowej komunikacji i wysokiej jakości wykonania. Od waszych preferencji zależy wybór odpowiedniego modelu, jednak warto wziąć pod uwagę, że z czasem grono osób, z którymi podróżujecie, może się powiększyć, dlatego warto rozważyć zakup modelu o wyższych parametrach. Każdy z powyższych interkomów występuje w wersji pojedynczej lub podwójnej. Sprawdź pełną ofertę Cardo

pixel