Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Propozycje trzech kasków

2021-11-15
Propozycje trzech kasków

Wybór odpowiedniego kasku motocyklowego jest bardzo ważny. Zarówno z uwagi na nasz komfort, jak i przede wszystkim bezpieczeństwo. W tym artykule przedstawię Wam trzy propozycje godnych uwagi, kasków motocyklowych dla kobiet.

Sprawdzony kask integralny? Shoei NXR 2 - 2199 - 2699 zł

Jest to 2 generacja znanego i docenianego modelu NXR. Skorupa w kasku wyprofilowana jest w taki sposób, że sprawdzi się dobrze zarówno w pozycji wyprostowanej, jak i lekko pochylonej. Dzięki temu będzie to dobry wybór na motocykle typu naked, turystyczne, cruisery, ale też i sportowe. Materiał, z jakiego wykonana jest skorupa to zaawansowany kompozyt AIM, składa się on z wielu warstw różnych materiałów, takich jak: włókno szklane, włókna organiczne oraz specjalne włókna opracowane przez producenta. Taka konstrukcja czyni skorupę bardzo lekką i niezwykle odporną. Kask wyposażony jest w osłonę podbródka oraz deflektor nosa. W zestawie otrzymujemy pinlock, który całkowicie niweluje parowanie wizjera nawet przy dużej wilgotności.
Rozbudowany system wentylacji dostarczy dużą ilość powietrza nawet w upalne dni. Dzięki prostemu systemowi regulacji możemy go szybko zamknąć, aby móc jeździć komfortowo również w chłodniejsze dni.
Dużych rozmiarów wizjer zapewnia szerokie pole widzenia, posiada specjalne „wypustki”, które poprawiają aerodynamikę i redukują szumy powietrza.
Całkowicie wypinana wyściółka pozwala na utrzymanie kasku w czystości.

Cenisz sobie wygodę? Sprawdź kask szczękowy HJC R-PHA 90S - 2299 - 2499zł.

Kaski szczękowe charakteryzują się szczęką, która zamontowana jest na zawiasie. Pozwala to swobodnie ją podnosić w razie potrzeby. Dzięki temu możesz zatankować, porozmawiać z kimś lub przekąsić coś na szybko bez konieczności każdorazowego zdejmowania kasku z głowy. Niektóre modele wyposażone są też w blokadę przed przypadkowym zamknięciem i podwójną homologację, dzięki czemu, w takim kasku możemy też jeździć z podniesioną lub opuszczoną szczęką. To rozwiązania sprawia, że możemy cieszyć z zalet kasku integralnego lub otwartego, od nas zależy, w jakiej wersji chcemy aktualnie jeździć.
Ciekawą propozycją kasku szczękowego jest flagowy model HJC R-PHA 90S. Jest to kask, którego skorupę wykonano z kompozytu PIM. Jest on bardzo wytrzymały przy zachowaniu stosunkowo niskiej masy. Kask posiada zintegrowaną blendę przeciwsłoneczną, więc jazda w pełnym słońcu będzie komfortowa nawet bez okularów przeciwsłonecznych. Wydajna wentylacja skonstruowana jest z kilku wlotów i wylotów wentylacyjnych, które gwarantują stałą cyrkulację powietrza.
Kask jest przystosowany do montażu dedykowanego interkomu, który umożliwi komunikację z innymi motocyklistami oraz połączenie z telefonem.

Poczuj powiew wolności z otwartym kaskiem AGV Orbyt - 665 - 895 zł.

Kask AGV Orbyt jest to model z pozoru typowo miejski. Jednak jego długa szyba skutecznie chroni przed wiatrem, co sprawdzi się też przy bliższych i dalszych wycieczkach. Dodatkowo jest wykonana z wysokiej jakości materiałów odpornych na zarysowania, co zwiększa jej żywotność.

Kaski otwarte, przez swoją konstrukcję, zapewniają wysoki poziom komfortu nawet w upalne dni. W modelu Orbyt dodatkowo zdecydowano się zastosować rozbudowany system wentylacji. Dla zwiększenia bezpieczeństwa EPS, czyli wewnętrzna warstwa pochłaniająca energię, ma 3 strefy o różnej gęstości. To rozwiązanie pozwala jeszcze lepiej chronić głowę w razie ewentualnego zdarzenia. Przyjemna w dotyku, hipoalergiczna i antyzapachowa wyściółka to gwarancja komfortu. Można ją w prosty sposób wypiąć, co ułatwia utrzymanie jej w czystości.
Wygodne zapięcie mikrometryczne ułatwi codzienną obsługę kasku, nawet w rękawicach.

Powyższe propozycje to tylko część z naszej oferty, sprawdź pozostałe modele lub skontaktuj się z nami, pomożemy wybrać odpowiedni dla Ciebie.

pixel