Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Shima Cruz

2022-03-10
Shima Cruz

Odzież motocyklowa jeszcze do niedawna kojarzyła się z czymś ciężkim, niewygodnym i topornym. Na szczęście producenci stanęli na wysokości zadania i wprowadzili do oferty produkty wygodne, dobrze skrojone i przy tym nieźle wyglądające. Naturalną konsekwencją było stworzenie oferty dedykowanej kobietom, która obecnie dynamicznie się rozwija. Marka Shima, która od lat buduje bardzo konkurencyjny segment odzieży dla motocyklistek, stworzyła wyjątkowy produkt. Są to legginsy motocyklowe. Co oferują? Zapraszam do lektury.

Shima Cruz 2.0, czy tak mogą wyglądać spodnie na motocykl?

Pierwszy rzut oka na legginsy Shima i pojawia się konsternacja, czy to autentycznie spodnie na motocykl? Bliższe spojrzenie na ten nietypowy model i okazuje się, że tak! Są to pełnoprawne spodnie motocyklowe, wyposażone w certyfikowane protektory. Ich wygląd wyróżnia się na tle jakichkolwiek innych spodni motocyklowych. Doskonale leżą, są świetnie dopasowane i podkreślają sylwetkę.

Czy Cruz są też tak wygodne, jak codzienne legginsy?

Jak najbardziej. Model Cruz wykonano z niezwykle elastycznej tkaniny, która niczym codzienne legginsy, nie krępuje ruchów i dopasowuje się do sylwetki, legginsy te wykorzystują efekt Push-Up. W wielu przypadkach, kobiety przymierzając rozmiar mniejszy, niż noszą na co dzień stwierdzają, że leżą jak ulał. To też zasługa elastycznych materiałów. Wiele motocyklistek doceni też wysoki stan, rozwiązuje to problem podwiewania, podnoszenia się kurtki i odsłoniętych pleców.

Czy wygląd idzie w parze z bezpieczeństwem?

Pod warstwą zewnętrzną ukryto podszewkę wykonaną z Kevlaru. Jest to niezwykle odporny materiał znany z kamizelek kuloodpornych. W motocyklizmie stosuje się go z uwagi na wysoką wytrzymałość mechaniczną, jest odporny na temperatury, tarcie i rozcięcia. W zestawie otrzymujemy certyfikowane protektory kolan Sas-Tec. Są też kieszenie pozwalające na montaż opcjonalnych protektorów bioder i kości ogonowej. Aby jeszcze bardziej podnieść poziom bezpieczeństwa, wszystkie szwy są podwójne.

Wybierz Cruz i poczuj na motocyklu pełną swobodę!

pixel