Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Sześcioletnia gwarancja

2022-05-16
Sześcioletnia gwarancja

Zakup odzieży motocyklowej często wiąże się z wieloma wątpliwościami. Jednak kiedy już wybierzemy coś dla siebie, chcemy, aby służyło nam to jak najdłużej. Niektórzy producenci, chcąc zapewnić spokój użytkowania, wprowadzają do swojej oferty dodatkowe usługi. Zrobiła tak np. firma Shima. Producent, będąc pewnym swoich produktów, uruchomił program 6-letniej gwarancji na swoje produkty. Brzmi zachęcająco?
Zdecydowanie tak. Jest to niezwykle wygodnie rozwiązanie, które pozwala w spokoju cieszyć się z jazdy, bez obaw o swoje ciuchy.

Jak działa ten program?

Przede wszystkim należy zauważyć, że obejmuje on wszystkie produkty Shima, dostępne w aktualnej ofercie. Kupując wybrany produkt, wystarczy zarejestrować go na stronie. Dzięki temu, po upływie standardowych 2 lat, gwarancja zostanie przedłużona o kolejne 4!

Jeśli w ciągu tych 4 lat, coś stanie się z Twoim produktem, zostanie on naprawiony w sposób, przywracający pełną użyteczność. Jeśli jednak taka naprawa nie będzie możliwa, z uwagi na typ uszkodzenia, jego rozległość itp., zostanie Ci zaproponowany nowy produkt z aktualnej kolekcji, który będziesz mogła kupić za połowę ceny!

Udział w programie jest bezpłatny, wystarczy spełnić tylko 3 warunki:

- dokonać zakupu u autoryzowanego dealera marki Shima
- zakupić produkt w pełnej, sugerowanej cenie detalicznej
- zarejestrować zakup w ciągu 30 dni na stronie producenta

Kupując produkty marki Shima w naszym sklepie, masz pewność, że otrzymasz produkt z pewnego źródła, od autoryzowanego dealera marki. Kup i korzystaj bez obaw przez minimum 6 lat!

pixel