Przełącznik Nav

Zwroty i wymiana

Zwroty i wymiana

Zwroty

Produkty zamówione w sklepie internetowym motocyklova.pl możecie Państwo zwrócić (w stanie niezmienionym), zgodnie z ustawą z 2 marca 2000r. (Dz. U. Z 2000r. nr 2 poz. 271) odstępując od umowy w terminie 14 dni od daty otrzymania towaru. Produkty odesłane w terminie późniejszym nie będą przyjmowane.

Przyjmujemy wyłącznie zwroty towarów nieużywanych, czystych, "pozbawionych zapachu", z oryginalnym opakowaniem, metką oraz z innymi elementami, które posiadał on w momencie sprzedaży. W przypadku niespełnienia powyższych warunków produkt zostanie odesłany na koszt Klienta.

Aby dokonać zwrotu towaru należy odesłać towar na adres siedziby firmy. Sklep gwarantuje w takim przypadku zwrot kwoty równej cenie sprzedaży towaru po otrzymaniu zwrotu, jednakże koszty dostawy i odesłania towaru pokrywa Klient. Prosimy o staranne zapakowanie wysyłanego do nas zwrotu. Przesyłkę należy odesłać na adres: Motocyklova ul.  pokoju 17, 40-859 Katowice. Sklep nie przyjmuje żadnych przesyłek wysyłanych za pobraniem.

WAŻNE:

Przed odesłaniem towaru, należy skontaktować się ze sklepem w celu uzyskania "formularza zwrotu towaru". Paczki bez formularza oraz wcześniejszej informacji o odesłaniu towaru, przyjmowane nie będą!

Do przesyłki należy dołączyć: dowód zakupu w postaci rachunku otrzymanego z zamówieniem (paragon lub fakturę zakupu).

W przypadku, gdy zwrot lub reklamacja towaru nie zostanie uznana, np. z powodu odesłania po upływie 14 dni, braku rachunku, zabrudzenia, braku metek lub oryginalnego opakowania, będzie on odesłany na koszt Klienta. Produkt zostanie zwrócony Kupującemu przesyłką za pobraniem na kwotę 17 zł. Nie odebranie takiej przesyłki przez Klienta będzie skutkowało zaniechaniem ponownego wysłania produktu, chyba że Klient przed ponowną wysyłką pokryje koszty poniesione z tytułu wysłania oraz zwrotu reklamowanego produktu do sklepu.

Pieniądze za zwrócony towar zostaną wysłane przelewem bankowych na konto Klienta w terminie 14 dni od dnia fizycznego otrzymania przesyłki przez Sklep (wraz z kompletną dokumentacją).

Koszty przesyłek w przypadku wymiany/zwrotu towaru wynikającego z błędnej realizacji zamówienia przez motocyklova.pl pokrywa Sklep. Koszty wysyłki do motocyklova.pl pokrywa Klient. W przypadku stwierdzenia pomyłki Sklep zwróci Klientowi koszt wysyłki do Sklepu w kwocie wynikającej z kwoty na liście przewozowym i nieprzekraczającej 12 zł (słownie: dwanaście złotych). Jednocześnie informujemy, że nie przyjmujemy żadnych przesyłek odsyłanych do nas za pobraniem.

 

Wymiana

W przypadku, gdy rozmiar zamówionego towaru będzie nieodpowiedni mają Państwo możliwość wymiany zakupionego towaru w terminie do 14 dni od daty jego otrzymania. Warunkiem wymiany jest odesłanie towaru nieużywanego, czystego, „pozbawionego zapachu” (np. kremy, perfumy), razem z oryginalnym pudełkiem i metkami. W przypadku niespełnienia powyższych warunków produkt zostanie odesłany na koszt Klienta. Towar zabezpieczony przed uszkodzeniem należy odesłać na adres: Motocyklova ul. Pokoju 17, 40-859 Katowice. Sklep nie przyjmuje żadnych przesyłek wysyłanych za pobraniem.

Do przesyłki należy dołączyć: dowód zakupu w postaci rachunku otrzymanego z zamówieniem (paragon lub fakturę zakupu).

Koszty ponownej wysyłki towaru pokrywa Klient. Opłatę za przesyłkę należy dokonać w formie przedpłaty na konto bankowe Sklepu lub przy odbiorze towaru (przesyłka za pobraniem).

W przypadku opcji "przedpłata" kwotę na poczet w/w kosztów wysyłki prosimy przelać na konto bankowe. W przypadku braku przedpłaty przesyłka będzie wysłana za pobraniem. Jeśli na naszej stronie nie jest dostępny potrzebny Państwu rozmiar, oznacza to że wymiana nie będzie możliwa. Mogą wtedy Państwo wymienić zakupiony towar na inny lub dokonać zwrotu. W przypadku gdy towar zamawiany na wymianę jest droższy od towaru zwracanego, Sklep poinformuje klienta o wysokości koniecznej dopłaty po otrzymaniu przesyłki zwrotnej.

Koszty przesyłek w przypadku wymiany lub zwrotu towaru wynikającego z błędnej realizacji zamówienia przez motocyklova .pl pokrywa Sklep. Koszty wysyłki do motocyklova .pl pokrywa Klient. W przypadku stwierdzenia pomyłki Sklep zwróci Klientowi koszt wysyłki do Sklepu w kwocie wynikającej z kwoty na liście przewozowym i nieprzekraczającej 12 zł (słownie: dwanaście złotych). Jednocześnie informujemy, że nie przyjmujemy żadnych przesyłek odsyłanych do nas za pobraniem.